Код: 21345
Локација: Debar maalo
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
350 EUR + трошоци
Се изнајмува нов стан во Скопје, Дебар Маало, 55 м2, на 4ти кат (од вкупно 5) со лифт, 1 спална, 1 купатило, 1 балкон. Станот е целосно опремен со нов мебел, централно греење, клима, кабелска телевизија, интернет.
Детали
55 m2
Да
4
2
1
Централно
Поволности
Лифт
Интернет
Телевизор
Мебел
Галерија

Слични

Debar maalo
09.03.2010
Изнајмува
Стан
Големина: 84 m2
Соби: 3
Debar maalo
26.01.2023
Продава
Стан
Големина: 135 m2
Соби: 3
Debar maalo
15.03.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 96 m2
Соби: 4
Debar maalo
20.02.2012
Изнајмува
Стан
Големина: 65 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.