Код: 21548
Локација: Karposh 1
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
400 EUR + трошоци
Се изнајмува нов стан во Скопје, населба Карпош 1, 60 м2, на втор кат (од вкупно 5) со лифт, 1 спална, 1 купатило, балкон, целосно опремен со нов модерен мебел, клима уред, централно греење, кабелска телевизија, интернет.
Детали
60 m2
Да
2
2
1
Централно
Поволности
Лифт
Телефон
Интернет
Клима
Телевизор
Мебел
Галерија

Слични

Karposh 1
30.03.2018
Изнајмува
Стан
Големина: 65 m2
Соби: 3
Karposh 1
01.12.2020
Продава
Стан
Големина: 62 m2
Соби: 2
Karposh 1
15.03.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 50 m2
Соби: 2
Karposh 1
15.03.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 47 m2
Соби: 2