Код: 21768
Локација: Debar maalo
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
340 EUR + трошоци
Стан во Дебар Маало, со поглед кон Градски Парк, на втор кат од вкупно 6, со лифт. Ова е неодамна реновиран стан, целосно опремен со нов мебел, со површина од 66 м2, и нуди удобна дневна соба и трпезарија, кујна, 2 спални соби, 1 купатило, 1 балкон, централно греење, клима уред, Sony LCD 37'' телевизор, кабелска телевизија, DVD, surround озвучување, интернет.
Детали
66 m2
Да
2
3
2
Централно
Север-Исток
Поволности
Лифт
Телефон
Интернет
Клима
Телевизор
Мебел
Галерија

Слични

Debar maalo
06.10.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 66 m2
Соби: 3
Debar maalo
19.04.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 100 m2
Соби: 3
Debar maalo
13.10.2015
Изнајмува
Стан
Големина: 76 m2
Соби: 3
Debar maalo
15.03.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 60 m2
Соби: 2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.