Код: 21822
Локација: Debar maalo
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
1200 EUR + трошоци
Се изнајмува нов стан во населба Дебар Маало во Скопје, 130 м2, на две нивоа, на 5ти кат (од вкупно 5), со лифт, 3 спални, 1 канцеларија, 3 купатила, голема дневна соба, 2 балкона. Станот е целосно опремен со нов модерне мебел, централно греење, клима уреди, кабелска телевизија и интернет.
Детали
130 m2
Да
5
5
4
Централно
2005
Поволности
Лифт
Интернет
Клима
Телевизор
Гаража
Мебел
Галерија

Слични

Debar maalo
27.06.2018
Изнајмува
Стан
Големина: 82 m2
Соби: 2
Debar maalo
11.09.2018
Изнајмува
Стан
Големина: 120 m2
Соби: 4
Debar maalo
20.06.2018
Изнајмува
Стан
Големина: 42 m2
Соби: 2
Debar maalo
23.03.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 65 m2
Соби: 3