Код: 21838
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Канцеларија
600 EUR + трошоци
Се изнајмува нов канцелариски простор во Скопје, во населба Центар, на 4ти кат, со централно греење и клима уреди. Има 3 канцеларии, балкон, опремена кујна, 2 купатила, паркинг простор во гаража.
Детали
70 m2
Да
4
3
3
Централно
Поволности
Лифт
Клима
Гаража
Галерија

Слични

Centre
13.02.2019
Изнајмува
Стан
Големина: 86 m2
Соби: 4
Centre
23.04.2024
Изнајмува
Стан
Големина: 103 m2
Соби: 4
Centre
31.05.2022
Продава
Канцеларија
Големина: 94 m2
Соби: 4
Centre
15.03.2009
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 125 m2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.