Код: 22063
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
400 EUR + трошоци
Стан во Центар, спроти Рамстор, 78 м2, на 5ти кат (од вкупно 5) во зграда со лифт.
Станот нуди дневна соба со софа и трпезарија, 2 спални соби, целосно опремена кујна, 1 купатило + гостинско WC, 1 балкон.
Има клима уред, интернет, LCD TV, сопствено греење.
Станот е целосно опремен со нов и модерен мебел.
Обезбедено паркинг место со клуч пред зградата.
Детали
78 m2
Да
5
3
2
Централно
Поволности
Лифт
Мебел
Галерија

Слични

Centre
20.01.2015
Изнајмува
Стан
Големина: 65 m2
Соби: 3
Centre
26.07.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 85 m2
Соби: 4
Centre
05.11.2015
Изнајмува
Стан
Големина: 65 m2
Соби: 3
Centre
13.05.2022
Продава
Стан
Големина: 84 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.