Код: 22102
Локација: Vodno
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
400 EUR + трошоци
Се изнајмува нов стан во населба Водно (Олимписко село), со површина од 92 м2, на втор кат (од вкупно 5), со лифт. Станот има две спални, 1 купатило, 1 тоалет, дневна соба, трпезарија и целосно опремена кујна, 2 балкона. Со централно греење, клима уреди во секоја соба, сателитска телевизија (Plasma 42'' / 109 cm), интернет, телефонска линија. Уреден со модерен мебел, спалните имаат вградени плакари, со можност за дополнително уредување. Со сопствен затворен паркинг простор, видео надзор и консиерж. Година на градба: 2007.
Детали
92 m2
Да
2
3
2
Централно
Југ
2007
Поволности
Лифт
Телефон
Интернет
Клима
Телевизор
Гаража
Мебел
Галерија

Слични

Водно
30.07.2020
Изнајмува
Стан
Големина: 125 m2
Соби: 3
Водно
12.11.2018
Изнајмува
Стан
Големина: 43 m2
Соби: 2
Водно
19.04.2018
Продава
Земјиште
Големина: 1730 m2
Водно
24.04.2019
Изнајмува
Стан
Големина: 160 m2
Соби: 4
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.