Код: 22152
Локација: Vodno
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Куќа
4900 EUR + трошоци
Се изнајмува куќа во населба Водно со површина од 650 м2 и дворно место од 800 м2.

Приземје:
- 2 одделни гаражи со капацитет 2-3 возила (во зависност од големината на возилата) + 1 паркинг простор пред куќата.
- Голема гардероба
- Винска визба
- Тоалет

Прв кат:
- Затворен базен со греење
- Работна соба
- Фитнес соба
- 1 купатило
- 1 тоалет

Втор кат:
- дневна соба (со прекрасен мебел и камин)
- Библиотека (со клизачки ѕидови, со можност за целосна отвореност или затвореност кон дневната соба и трпезаријата, со сопствено купатило)
- Трпезарија
- Кујна
- 1 тоалет

Трет кат:
- 1 главна спална со сопствено купатило и соба гардеробер
- 2 спални со сопствено купатило
- 1 помошна соба

Четврт кат:
- Прекрасен голем балкон (120 м2) со скара, и уникатен поглед кон градот
- Кујна
- Тоалет

Двор:
- Одвоени скали од влезот директно кон градината
- Атрактивно уредена градина (бонсаи дрва, фонтана)
- Покриена тераса со скара

Куќата исто така нуди:
- 3 опции за греење / ладење, со лесна промена помеѓу нив
- Систем за видео надзор
- Лифт од први се до 4ти кат
- Светла активирани на сензор
- Подно греење.
Детали
650 m2
800 m2
Да
1,2,3,4
6
5
Сопствено
2012
Поволности
Телефон
Интернет
Клима
Телевизор
Гаража
Мебел
Галерија

Слични

Vodno
27.02.2013
Изнајмува
Стан
Големина: 155 m2
Соби: 4
Vodno
27.02.2013
Изнајмува
Стан
Големина: 120 m2
Соби: 4
Vodno
17.02.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 33 m2
Соби: 2
Vodno
22.01.2016
Изнајмува
Куќа
Големина: 320 m2
Соби: 4