Код: 22578
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Канцеларија
12000 EUR
Оваа прекрасна зграда е 1400 м2, и се состои од подземен спрат, приземје, и 5 дополнителни спратови. Се наоѓа во аголот спроти новиот Мериот хотел, и на само 50 метри од главниот градски плоштад. Цената за изнајмување е по договор и зависи од периодот на изнајмувањето

Контакт телефон:
070/ 225 - 010

Детали
1430 m2
0,1,2, 3, 4
Друго
Галерија

Слични

Centre
26.04.2017
Изнајмува
Стан
Големина: 50 m2
Соби: 2
Centre
22.08.2022
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 130 m2
Соби: 4
Centre
15.03.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 90 m2
Соби: 3
Centre
04.11.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 101 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.