Код: 22585
Локација: Zlokukjani
Вид на оглас: Продава
Вид на имот: Куќа
695000 EUR
Се продава луксузна резиденцијална куќа во Скопје, во областа Злокуќани, на еден спрат.
Со целосна површина од 400 м2 и 3200 м2 градина со базен и џакузи.
Куќата има пространа дневна соба и трпезарија, 4 спални, 2 купатила и 1 гостински тоалет.
Опремена со приватен систем за грење и ладење.

Контакт телефон:
+389 70/225-010
Детали
400 m2
3200 m2
5
4
Друго
2003
Галерија

Слични

Zlokukjani
25.05.2016
Продава
Стан
Големина: 211 m2
Соби: 4
Zlokukjani
15.03.2009
Изнајмува
Куќа
Големина: 460 m2
Соби: 4
Zlokukjani
23.04.2015
Продава
Стан
Zlokukjani
24.04.2015
Изнајмува
Куќа
Големина: 400 m2
Соби: 4