Код: 22624
Локација: Kozle
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
1400 EUR + трошоци
Се изнајмува нов стан во Козле, во нова зграда, 150 м2, на 7ми кат (од вкупно 7) со лифт.
Овој целосно наместен стан ви нуди удобна дневна соба со трпезарија, целосно опремена кујна, 3 спални (главна спална со сопствено џакузи во купатило) + 2 купатила, 2 балкона на двете страни од станот, со прекрасен поглед кон планината Водно и Скопје.
Има клима уред, интернет, телевизор.
Зградата е нова, а станот е опремен со нов луксузен и модерен мебел.
Станот нуди сопствено греење на струја. Зградата има лифт, две подземни гаражи и 24 чаза безбедносен надзор.
Детали
150 m2
Да
7
4
3
Сопствено
Југ-Запад
2013
Поволности
Лифт
Телефон
Интернет
Телевизор
Гаража
Мебел
Галерија

Слични

Kozle
18.09.2017
Изнајмува
Стан
Големина: 60 m2
Соби: 3
Kozle
22.08.2022
Изнајмува
Спрат од куќа
Големина: 104 m2
Соби: 3
Kozle
22.09.2014
Изнајмува
Стан
Големина: 40 m2
Соби: 2
Kozle
31.10.2023
Изнајмува
Стан
Големина: 200 m2
Соби: 5
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.