Код: 22679
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
450 EUR + трошоци
Се изнајмува стан во Центар (во близина на Руска амбасада) во нова зграда, 65 м2, на 4ти кат. Станот има дневна соба со трпезарија, две купатила, целосно опремена кујна, едно купатило, 1 балкон. Има клима во дневната соба, интернет, кабелска телевизија. Станот е целосно опремен со модерен мебел

Контакт телефон:
+389 71 236-797


Детали
65 m2
4/5
3
2
Друго
2011
Поволности
Лифт
Интернет
Клима
Телевизор
Мебел
Галерија

Слични

Centre
24.10.2014
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 125 m2
Соби: 4
Centre
21.03.2016
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 137 m2
Соби: 7
Centre
20.05.2015
Изнајмува
Стан
Големина: 55 m2
Соби: 2
Centre
15.11.2012
Изнајмува
Стан
Големина: 35 m2
Соби: 1