Код: 22705
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Канцеларија
800 EUR
Се изнајмува прекрасен деловен објект во Центар на Скопје со површина од 130 м2. има 4 соби, рецепција, кафе кујна, две купатила и тоалет. Вградена мулти-сплит клима во плафонот. Со лифт, едно паркинг место, со поглед кон булевар Партизанска.
Цена по договор.
Детали
130 m2
2
4
3
Друго
Поволности
Лифт

Слични

Centre
12.01.2015
Изнајмува
Стан
Големина: 110 m2
Соби: 4
Centre
17.10.2016
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 260 m2
Соби: 10
Centre
23.08.2014
Изнајмува
Стан
Големина: 50 m2
Соби: 2
Centre
22.05.2018
Изнајмува
Стан
Големина: 50 m2
Соби: 2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се ко��исти веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.