Код: 22712
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
350 EUR
Се изнајмува стан во близина на Холандска амбасада, во нова зграда, со површина од 60 м2, на втор кат во зграда со лифт. Паркинг простор, кујна, дневна, спална и целосно опремена трпезарија

Контакт телефон:
071/244-331
Детали
60 m2
2
1
Сопствено
Поволности
Лифт
Галерија

Слични

Centre
29.10.2020
Продава
Стан
Големина: 86 m2
Соби: 4
Centre
30.08.2022
Продава
Стан
Големина: 54 m2
Соби: 2
Centre
02.02.2016
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 375 m2
Соби: 9
Centre
12.01.2015
Изнајмува
Стан
Големина: 110 m2
Соби: 4
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.