Код: 22742
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
800 EUR + трошоци
Се изнајмува стан во Центар, 115 м2, со три спални, голема дневна со трпезарија и кујна и две купатила. Станот е со нов и модерен мебел. Се наоѓа на трет кат, во нова зграда со лифт
Детали
115 m2
Да
3
4
3
Сопствено
2010
Поволности
Лифт
Телефон
Интернет
Клима
Телевизор
Мебел
Галерија

Слични

Centre
11.05.2015
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 100 m2
Соби: 4
Centre
05.04.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 83 m2
Соби: 3
Centre
19.10.2020
Изнајмува
Стан
Големина: 140 m2
Соби: 5
Centre
15.03.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 57 m2
Соби: 2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.