Код: 22774
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
400 EUR + трошоци
Се изнајмува нов стан во Центар, со површина од 59 м2, со една спална, едно купатило и балкон.
Станот е целосно наместен со нов и модерен мебел и се наоѓа на 3ти кат со лифт во нова зграда.
Детали
59 m2
Да
3
2
1
Централно
Север
2013
Поволности
Лифт
Клима
Телевизор
Мебел
Галерија

Слични

Centre
06.04.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 35 m2
Соби: 2
Centre
24.08.2015
Изнајмува
Стан
Големина: 77 m2
Соби: 3
Centre
11.08.2022
Изнајмува
Деловен објект
Големина: 230 m2
Соби: 1
Centre
29.09.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 50 m2
Соби: 2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.