Код: 22869
Локација: Centre
Вид на оглас: Продава
Вид на имот: Стан
1250 EUR + 3%
Шифра - 22869
Продаваме одличен стан позади Универзална сала кај ЗУР Маркет.
Станот е на 5 кат од вкупно 7 ката ќво нова зграда, со лифт, со површина од 70м2.Располага со 2 спални,дневна со кујна и тераса.
Во станот има сопствено парно греење,плус клима уред, Цена 1250 евра/м2 + 3% данок на пренос.

Контакт тел.
071/333-336
Детали
70 m2
Да
5
3
2
Сопствено
Поволности
Лифт
Клима
Агент
Ружица Ивановска
Телефон
+389 2 3110 566
Мобилен телефон
+389 71/333-336
Email
ruzica.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Centre
14.02.2022
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 744 m2
Соби: 14
Centre
27.04.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 86 m2
Соби: 4
Centre
01.09.2020
Изнајмува
Продавница
Големина: 32 m2
Соби: 2
Centre
15.03.2009
Изнајмува
Куќа
Големина: 400 m2
Соби: 6
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.