Код: 22872
Локација: Vodno
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
1200 EUR + трошоци
Шифра 22872

Агенција Асторија изнајмува луксузен стан во населбата Водно под Панорама со површина од 190 метри квадратни.Располага со две спални соби, две купатила, пространа дневна соба со кујна и прекрасен поглед кон Скопје, целосно нов со нов и луксузен мебел. Станот е на 3ти кат, со лифт, во понова зграда. Цена по договор.

Контакт тел.
071/333-336
Детали
190 m2
Да
3
3
2
Сопствено
2012
Поволности
Лифт
Телефон
Интернет
Клима
Телевизор
Гаража
Мебел
Галерија

Слични

Vodno
02.10.2017
Изнајмува
Стан
Големина: 40 m2
Соби: 2
Водно
10.10.2013
Изнајмува
Стан
Големина: 40 m2
Соби: 2
Vodno
01.02.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 106 m2
Соби: 3
Vodno
18.05.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 200 m2
Соби: 5
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.