Код: 22873
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
400 EUR
Се изнајмува празен стан во Центар во близина на Соборен храм. Станот е на 5ти кат, од вкупно 8, има 72 метри квадратни (6 балкон), со една спална, два тоалета, сопствено греење.
Нема кујна во моментов но може да се вгради.
Станот се изнајмува за деловно работење или фамилијарно домување.

Контакт телефон:
071 236 797
Детали
72 m2
6 m2
8
2
1
Сопствено
Галерија

Слични

Centre
15.03.2009
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 90 m2
Centre
12.12.2017
Изнајмува
Стан
Големина: 103 m2
Соби: 4
Centre
15.03.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 70 m2
Соби: 3
Centre
21.03.2022
Продава
Продавница
Големина: 55 m2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.