Код: 22893
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
450 EUR
Се изнајмува стан во Центар, во близина на Универзална сала. Станот е на 3ти кат, има 85 м2, со две спални.
Станот има два балкона, купатило, и гостински тоалет.
Со централно греење.

Контакт телефон:
071 236 797
Детали
85 m2
Да
3
3
2
Централно
Галерија

Слични

Centre
19.04.2018
Изнајмува
Стан
Големина: 37 m2
Centre
24.12.2015
Изнајмува
Продавница
Големина: 34 m2
Соби: 1
Centre
16.10.2018
Изнајмува
Стан
Големина: 105 m2
Centre
04.06.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 120 m2
Соби: 4
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.