Код: 23108
Локација: Bardovtsi
Вид на оглас: Продава
Вид на имот: Куќа
1200000 EUR
Луксузна куќа за продажба во Бардовци со површина од 450 м2 и 2000 м2 двор со базент и објект со скара и фурна.Куќата има 4 спални соби секоја со сопствено купатило и една работна соба , голема кујна и пространа дневна со камин , гардаробер, сауна и вкупно 7 тоалети.

Контакт телефон:
071/244-331
Детали
450 m2
2000 m2
6
5
4
Друго
Поволности
Клима
Гаража
Мебел
Базен
Агент
Лидија Смилкова
Телефон
+38971244331
Мобилен телефон
071/244331
Email
Lidija@realestate.com.mk
Галерија

Слични

Bardovtsi
30.01.2018
Изнајмува
Куќа
Големина: 330 m2
Соби: 6
Bardovtsi
01.02.2016
Изнајмува
Куќа
Големина: 190 m2
Соби: 3
Bardovtsi
05.05.2017
Изнајмува
Куќа
Големина: 280 m2
Соби: 5
Bardovtsi
01.11.2016
Изнајмува
Куќа
Големина: 530 m2
Соби: 8