Код: 23136
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
500 EUR
Се изнајмува стан во строг Центар на улица Македонија, со 2 спални, купатило + гостинско WC, на трет кат со лифт.
Детали
100 m2
3
3
2
2
Друго
Поволности
Лифт
Агент
Лидија Смилкова
Телефон
+38971244331
Мобилен телефон
071/244331
Email
Lidija@realestate.com.mk
Галерија

Слични

Centre
06.10.2017
Изнајмува
Стан
Големина: 107 m2
Соби: 4
Centre
26.04.2017
Изнајмува
Стан
Големина: 50 m2
Соби: 2
Центар
15.03.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 90 m2
Соби: 2
Centre
28.06.2022
Продава
Стан
Големина: 66 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.