Код: 23209
Локација: Kozle
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
1000 EUR
Се издава луксузен стан во Козле од 91 м2 + 30 м2 двор, нов во нова зграда, со три спални, голема дневна и трпезарија, сауна, сопствено греење и паркинг простор.
Детали
91 m2
30 m2
1 m2
2
4
3
Сопствено
Галерија

Слични

Kozle
13.02.2015
Изнајмува
Стан
Големина: 115 m2
Соби: 3
Kozle
16.08.2022
Изнајмува
Спрат од куќа
Големина: 78 m2
Соби: 3
Kozle
13.12.2017
Изнајмува
Куќа
Големина: 250 m2
Соби: 7
Kozle
10.06.2020
Изнајмува
Спрат од куќа
Големина: 120 m2
Соби: 4
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.