Код: 23247
Локација: Michurin
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
300 EUR
Се издава стан во Мичурин од 76 м2, на втор кат од пет, со две спални, два балкона, купатило + гостинско WC, со централно греење и паркинг простор.
Детали
76 m2
2 m2
2
4
2
Друго
Галерија

Слични

Michurin
14.06.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 65 m2
Соби: 3
Michurin
06.06.2019
Продава
Стан
Големина: 60 m2
Соби: 3
Michurin
06.05.2019
Изнајмува
Стан
Големина: 60 m2
Соби: 3