Код: 23279
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
800 EUR
Се издава луксузен стан во Центар, наместен, со три спални, две купатила + гостинско WC, централно греење, 110 м2, на 5ти кат во нова зграда со паркинг простор во гаража.
Детали
110 m2
5
4
3
Централно
Поволности
Клима
Гаража
Мебел
Галерија

Слични

Centre
17.01.2022
Изнајмува
Продавница
Големина: 100 m2
Centre
04.05.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 75 m2
Соби: 4
Центар
01.12.2020
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 1800 m2
Соби: 10
Центар
29.12.2015
Изнајмува
Куќа
Големина: 500 m2
Соби: 8
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.