Код: 23320
Локација: Vodno
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
1900 EUR + DANOK
Се изнајмува луксузен стан на Водно, 138 м2, со три спални, две купатила и гостинско WC, целосно опремена кујна, луксузен мебел.
Детали
138 m2
4
3
Друго
Галерија

Слични

Vodno
10.08.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 100 m2
Соби: 3
Vodno
20.04.2016
Изнајмува
Куќа
Големина: 400 m2
Соби: 7
Vodno
09.12.2020
Изнајмува
Куќа
Големина: 1500 m2
Соби: 16
Vodno
15.06.2015
Изнајмува
Стан
Големина: 80 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.