Код: 23336
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
450 EUR
Се изнајмува стан во Скопје Центар (Универзална сала) со уникатен дизајн во карактеристичен индустриско-минималистички стил. Секој детал е внимателно одбран да долови чувство на уникатност, но секогаш со многу внимание ад не ги наруши основните принципи на функционалност, просторност и едноставност. Со природниот орев и даб, интегриран во секој агол од станот, оддаваме чувство на топлина и комфорт. Кујната е целосно функционална и опремена со апарати. Кујната е дизајнирана во истиот индустриски стил, уредена со природна плотна од дабово дрво, медијапан елементи и супериорно функционален оков од Blum. Станот се придржува до највисоките стандарди за енергетска ефикасност (А+), од прозорите, апаратите во кујна и осветлувањето.
Станот има:
- дневна (дневна, трпезарија и кујна), пространа со голема количина дневна светлина.
- Спална
- Купатило
- Дополнителна соба
- Два пространи балкона
Станот е на прв кат, со поглед кон планината Водно на одлична локација. Ново реновиран, во зградата има лифт.
Детали
1
3
2
Друго
Галерија

Слични

Centre
15.03.2009
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 145 m2
Соби: 6
Centre
01.02.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 55 m2
Соби: 3
Centre
01.10.2020
Продава
Стан
Големина: 45 m2
Соби: 4
Centre
20.05.2015
Изнајмува
Стан
Големина: 62 m2
Соби: 2