Код: 23344
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Канцеларија
2500 EUR
Се издава ексклузивен канцелариски простор во Строг центар со површина од 250 м2 во деловна зграда. Луксузен простор со 10 соби и 4 тоалета. Просторот може да се подели на два дела по 125 м2.
Детали
260 m2
4
10
10
Централно
Поволности
Гаража

Слични

Centre
28.07.2015
Изнајмува
Стан
Големина: 78 m2
Соби: 3
Centre
27.04.2022
Изнајмува
Продавница
Големина: 100 m2
Centre
18.05.2021
Продава
Стан
Големина: 70 m2
Соби: 3
Centre
25.12.2015
Изнајмува
Продавница
Големина: 200 m2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.