Код: 23409
Локација: Vodno
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
850 EUR
Се издава луксузен стан на Водно од 115 м2 на 4ти кат, опремен со нов мебел, одвоен интимен дел со три спални и три балкона. Зградата има видео надзор, паркинг место во гаража и надвор пред зградата.
Детали
115 m2
4
4
3
Друго
Поволности
Гаража
Галерија

Слични

Vodno
11.04.2013
Изнајмува
Стан
Големина: 165 m2
Соби: 4
Vodno
29.06.2015
Продава
Стан
Големина: 139 m2
Соби: 4
Vodno
15.03.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 200 m2
Соби: 4
Vodno
17.09.2020
Изнајмува
Стан
Големина: 96 m2
Соби: 4
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.