Код: 23522
Локација: Crniche
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Куќа
800 EUR
Се издава целосно наместена куќа во близина на Кам во Црниче. Куќата е на два ката од по 140 м2. Првиот спрат се состои од две спални, дневна со кујна, купатило и два балкона. Греењето е на штедливи инвертери. Куќата има 300 м2 уреден двор, гаражен простор за две коли и паркинг за уште две пред гаражата. Куќата е целосно реновирана во 2017, со камери, сателитска телевизија, куќа за куче.
Детали
280 m2
300 m2
2 m2
2
3
2
Сопствено
Поволности
Телефон
Интернет
Телевизор
Гаража
Мебел
Галерија

Слични

Crniche
17.09.2014
Изнајмува
Стан
Crniche
24.11.2021
Продава
Стан
Соби: 5
Crniche
16.06.2015
Изнајмува
Стан
Големина: 110 m2
Соби: 4
Crniche
09.07.2013
Изнајмува
Спрат од куќа
Големина: 120 m2
Соби: 3