Код: 23617
Локација: Kozle
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
350 EUR
Се изнајмува стан во Козле во близина на Два Елена. Станот е 60 м2, на прв спрат од три со две спални и греење со инвертер.
Детали
60 m2
Да
3
3
2
Сопствено
2016
Поволности
Интернет
Телевизор
Мебел
Галерија

Слични

Козле
07.06.2018
Изнајмува
Спрат од куќа
Големина: 86 m2
Соби: 4
Козле
19.10.2017
Изнајмува
Стан
Големина: 150 m2
Соби: 4
Kozle
24.07.2018
Изнајмува
Стан
Kozle
29.07.2020
Продава
Куќа
Големина: 300 m2
Соби: 6
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.