Код: 23628
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
500 EUR
Се издава стан во Центар со површина од 90 м2 на 4ти кат со две спални, и централно греење. Станот е целосно наместен и опремен.
Детали
90 m2
4
3
2
Централно
Поволности
Гаража
Галерија

Слични

Centre
23.02.2021
Продава
Стан
Големина: 75 m2
Соби: 3
Centre
10.09.2010
Изнајмува
Стан
Големина: 72 m2
Соби: 3
Centre
15.03.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 56 m2
Соби: 2
Centre
16.01.2019
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 156 m2
Соби: 6
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.