Код: 23677
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
500 EUR + трошоци
Издаваме модерен стан во Центар на бул. Партизански Одреди Буњаковец, Убаво осветлен 107м2, 3 спални со француски лежаи, дневна, трпезарија, кујна, вц, бања, 2 тераси, целосно опремен со мебел , постелини и пешкири, со парно, клима уред, пијано, WI-Fi интернет, машина за перење, сателитска и кабелска тв , лифт,паркинг итн.- ИСКЛУЧИВО за подолг период 1год.
Детали
107 m2
3
4
3
Централно
Поволности
Лифт
Телефон
Интернет
Клима
Телевизор
Мебел
Галерија

Слични

Centre
29.09.2011
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 70 m2
Соби: 3
Centre
18.06.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 60 m2
Соби: 3
Centre
02.09.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 66 m2
Соби: 3
Centre
24.11.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 55 m2
Соби: 2