Код: 23723
Локација: Crniche
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Куќа
3500 EUR
Се изнајмува целосно опремена куќа во Црниче во близина на црквата Св. Петка. Куќата има површина од 540 м2, и се состои од приземје и два спрата. Куќата има 10 целосно опремени соби. Паркинг за 3 коли во двор со можност за паркирање пред куќа.
Може да се изнајми и ненаместена
Детали
540 m2
0+1+2
10
Друго
Галерија

Слични

Crniche
09.09.2014
Изнајмува
Стан
Големина: 130 m2
Соби: 3
Crniche
14.02.2012
Изнајмува
Стан
Големина: 91 m2
Соби: 3
Crniche
04.12.2013
Изнајмува
Стан
Големина: 80 m2
Соби: 3
Crniche
26.04.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 120 m2
Соби: 4
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.