Код: 24109
Локација: Debar maalo
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
350 EUR + трошоци
Се изнајмува нов стан во Дебар маало со површина од 42 метри квадратни. Има една спална, дневна со кујна и балкон со отворен поглед. Станот се наоѓа на трети спрат, во нова зграда со лифт, централно греење и паркинг место.

Контакт телефон:
071/333-336
Детали
42 m2
Да
3
2
1
Централно
Север
2018
Поволности
Лифт
Телефон
Интернет
Клима
Телевизор
Гаража
Мебел
Галерија

Слични

Debar maalo
11.01.2021
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 125 m2
Соби: 3
Debar maalo
15.06.2023
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 94 m2
Соби: 2
Debar maalo
13.09.2022
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 61 m2
Соби: 3
Дебар Маало
02.02.2018
Изнајмува
Стан
Големина: 65 m2
Соби: 2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.