Код: 24123
Локација: Debar maalo
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
500 EUR плус трошоци
Се изнајмува прекрасен стан во Дебар Маало со површина од 80 метри квадратни. Располага со две спални, голема дневна со кујна, целосно опремен со нов и модерен мебел. Станот е на 4 спрат со централно греење во нова зграда.
Детали
80 m2
Да
4
3
2
Централно
2004
Поволности
Лифт
Телефон
Интернет
Клима
Телевизор
Мебел
Галерија

Слични

Debar maalo
12.11.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 50 m2
Соби: 2
Debar maalo
11.08.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 80 m2
Соби: 3
Debar maalo
25.04.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 62 m2
Соби: 3
Debar maalo
28.09.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 93 m2
Соби: 4
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.