Код: 24151
Локација: Kozle
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
1150 EUR
Прекрасен, луксузен и простран апартман во една од најубавите населби во Скопје - Козле. Целосно опремена, со голема количина дневна светлина, со непречен поглед на падините на Водно. Дел од фамилијарна куќа - 3 спрата / апартмани со приватен двор. Центар е оддалечен само 2км пеш.
• Прекрасна дневна со камин
• Стилска и целосно опремена кујна
• Пространа трпезарија
• Три спални
• Библиотека
• Две купатила (едно главно купатило со туш и када) + гостински тоалет
• Гардероба
• Два балкона со одличен поглед
• Остава
• Две паркинг места (едно во гаража и едно во двор)
160 м2 по спрат

Бонус: професионална машина за кафе.

Real Estate Astoria
071/271-271
Детали
Друго
Галерија

Слични

Kozle
03.09.2013
Изнајмува
Стан
Големина: 70 m2
Соби: 3
Kozle
16.09.2020
Изнајмува
Куќа
Големина: 300 m2
Соби: 6
Kozle
15.03.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 70 m2
Соби: 3
Kozle
10.08.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 150 m2
Соби: 4