Код: 24175
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
450 EUR + трошоци
Нов стан спроти Соборен Храм со површина од 50 метри квадратни. Се наоѓа на петти спрат, со лифт во нова зграда.
Детали
50 m2
Да
5
2
1
Сопствено
2016
Поволности
Лифт
Телефон
Интернет
Клима
Телевизор
Мебел
Галерија

Слични

Centre
05.04.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 83 m2
Соби: 3
Centre
15.03.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 120 m2
Соби: 4
Centre
21.02.2012
Изнајмува
Стан
Големина: 56 m2
Соби: 2
Centre
01.02.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 55 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.