Код: 24228
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
550 EUR
Се изнајмува луксузен стан во Центар со површина од 86 метри квадратни, на 8 спрат со два балкона и поглед према Водно. Станот располага со две спални, голема дневна, целосно реновиран и опремен со нов мебел.
Греењето е електрично со клима уреди но постои и можност за централно. Зградата е со приватен паркинг.

Контакт телефон:
071/236-797
Детали
86 m2
8
3
2
Друго
Галерија

Слични

Centre
28.01.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 72 m2
Соби: 3
Centre
15.03.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 90 m2
Соби: 2
Centre
16.02.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 207 m2
Соби: 4
Centre
11.06.2013
Изнајмува
Стан
Големина: 57 m2
Соби: 2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.