Код: 24244
Локација: Vodno
Вид на оглас: Продава
Вид на имот: Земјиште
Real Estate Astoria ви ги нуди најексклузивните понуди на резиденцијални вили во елитните делови на Скопје. Ги нудиме најдобрите резиденцијални имоти, луксузни вили, голема понуда на плацеви и земјиште во близина на Американска резиденција, Британска резиденција и Француска резиденција (со површини од 500 до 5000 метри квадратни)

Контакт телефон:
070/22-50-10
Детали
Друго
Галерија

Слични

Vodno
15.03.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 160 m2
Соби: 4
Vodno
19.11.2013
Изнајмува
Стан
Големина: 145 m2
Соби: 4
Vodno
04.04.2017
Изнајмува
Куќа
Големина: 320 m2
Соби: 5
Vodno
07.10.2021
Изнајмува
Куќа
Големина: 260 m2
Соби: 5
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.