Код: 24246
Локација: Vodno
Вид на оглас: Продава
Вид на имот: Земјиште
Се продава ексклузивно земјиште на Водно, со уредна документација - имотен лист. Ова е едно од ретките парцели во овој дел од Водно со одлични документации со можност за градба. Одлична локација, во близина на Американската резиденција и спроти Српска Амбасада. Цена по договор.

Контакт телефон:
070 / 22-50-10
Детали
Друго

Слични

Vodno
09.05.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 69 m2
Соби: 3
Vodno
20.06.2013
Изнајмува
Стан
Големина: 107 m2
Соби: 4
Vodno
13.06.2019
Изнајмува
Стан
Големина: 300 m2
Соби: 5
Vodno
01.02.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 161 m2
Соби: 4
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.