Код: 24418
Локација: Kapishtec
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
550 EUR
Се издава:
Нов стан, на локација КТК, веднаш до Завод за рехабилитација, 78м2 (тераса од 18м2 со поглед кон Водно), со 3 соби од коишто 1 голема дневна+трпезарија+кујна, 2 спални соби, 2 тоалета +1 бања, наместен во најсовремен дизајн со нови современи апарати, подготвен за вселување веднаш. Куриозитет е големата тераса којашто ја следи должината на целиот стан и има пристап до неа од повеќе соби, како и високите и коси тавани. Станот е на 5ти кат (најгоре) и заедно со терасата имаат југозападна ориентација кон падините на Водно.

Контакт телефон:
071/244-331
Детали
78 m2
18 m2
5
Друго
Поволности
Лифт
Интернет
Телевизор
Агент
Лидија Смилкова
Телефон
+38971244331
Мобилен телефон
071/244331
Email
Lidija@realestate.com.mk
Галерија

Слични

Kapishtec
09.02.2011
Изнајмува
Стан
Големина: 62 m2
Соби: 3
Kapishtec
05.02.2018
Изнајмува
Стан
Големина: 78 m2
Соби: 3
Kapishtec
10.05.2019
Изнајмува
Стан
Големина: 180 m2
Соби: 4
Kapishtec
10.11.2010
Изнајмува
Стан
Големина: 68 m2
Соби: 2