Код: 24429
Локација: Vodno
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
1200 EUR плус трошоци
Агенција Асторија изнајмува преубав стан на Водно спроти Хотел Панорамика , со површина од 125 метри квадратни.
Располага со три спални, пространа дневна со кујна ,две купатила и балкон со поглед на планината Водно.
Опремен е со нов и луксузен мебел. Станот се наоѓа на 1ви кат, со лифт во понова зграда. Паркинг место под зграда. Зградата поседува приватен базен на користење само за станарите на зградта. Цена 1.200 евра + месечни трошоци.

Контакт телефон:
071 / 333-336
Детали
125 m2
5 m2
1
4
3
Сопствено
Југ-Запад
Поволности
Лифт
Телефон
Интернет
Клима
Телевизор
Гаража
Мебел
Агент
Ружица Ивановска
Телефон
+389 2 3110 566
Мобилен телефон
+389 71/333-336
Email
ruzica.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Vodno
15.06.2017
Изнајмува
Стан
Големина: 118 m2
Соби: 3
Vodno
18.10.2017
Изнајмува
Стан
Големина: 118 m2
Соби: 3
Vodno
15.03.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 120 m2
Соби: 4
Vodno
21.09.2018
Продава
Земјиште
Големина: 1800 m2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.