Код: 24593
Локација: Vodno
Вид на оглас: Продава
Вид на имот: Стан
Се продава прекрасен стан на Водно во зградата над ( маркет) Рамстор,кат-Приземје, со Јужна ориентација,поточно гледа кон планината Водно.Станбениот простор е со вкупна површина од 70м2 и 4м2 тераса, и се наоѓа во зграда која е изградена во 2012 година.
Станот е трособен и се состои од ходник, дневна соба ( дневен престој со трпезарија и кујна), две спални и два тоалети (една бања и едно WC ). Подот е покриен со висококвалитетни керамички плочки и паркет, како и има вградено прозори од пвц со термопан стакло и поставени инсталации за сопствено парно греење.
Со станот се продаваат вградените плакари во спалните соби и ходникот, како и елементите од кујната кои се изработени од висококвалитетни матријали.
Детали
74 m2
Да
1
3
2
2
Сопствено
Поволности
Лифт
Агент
Деспина Китановска
Телефон
+389 2 3110 566
Мобилен телефон
+389 071/236-797
Email
despina.astoria@gmail.com

Слични

Vodno
08.06.2015
Изнајмува
Стан
Големина: 125 m2
Соби: 4
Vodno
21.09.2018
Продава
Земјиште
Големина: 1800 m2
Водно
15.03.2009
Изнајмува
Куќа
Големина: 530 m2
Соби: 5
Vodno
11.11.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 200 m2
Соби: 4