Код: 24601
Локација: Taftalidze 2
Вид на оглас: Продава
Вид на имот: Куќа
360000 EUR
Се продава прекрасна куќа на одлична локација во Тафталиџе 2.Куќата е 247 м2, ( приземје 76м2 , кат и поткровје 181м2), со двор од 100м2. Куќата е со две посебни единици на приземје и посебен влез на кат со поткровје, со вкупно 4 спални соби, 4 тоалети, мастер спална соба со посебен тоалет.Цена 360 000 евра
Детали
257 m2
100 m2
Да
1
5
4
4
Сопствено
Агент
Деспина Китановска
Телефон
+389 2 3110 566
Мобилен телефон
+389 071/236-797
Email
despina.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Taftalidze 2
22.12.2016
Изнајмува
Куќа
Големина: 500 m2
Соби: 8
Taftalidze 2
15.03.2009
Изнајмува
Куќа
Големина: 250 m2
Соби: 4
Taftalidze 2
30.11.2020
Изнајмува
Стан
Големина: 45 m2
Соби: 2
Taftalidze 2
06.07.2010
Изнајмува
Куќа
Големина: 160 m2
Соби: 4