Код: 24607
Локација: Vlae
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
1200 eur
Се изнајмува нов модерно опремен стан во Влае на одлична локација. Станот се состои од 3 спални , работна соба 2 бањи и тоалет.
Со станот од гаражно место со сегментна врата. Балкон од 50м2 со прекрасен поглед и комодитет.
Станот е на 2 нивоа на 3ти кат.
Препоражуваме да уживате во топол амбиент во модерен стил во мирна населба на само 7км од Центарот на градот.
Детали
160 m2
50 m2
5
4
3
Сопствено
исток
2020
Поволности
Лифт
Интернет
Клима
Телевизор
Гаража
Мебел
Агент
Лидија Смилкова
Телефон
+38971244331
Мобилен телефон
071/244331
Email
Lidija@realestate.com.mk
Галерија

Слични

Vlae
18.05.2021
Продава
Куќа
Големина: 155 m2
Соби: 4
Vlae
18.05.2018
Изнајмува
Стан
Vlae
17.11.2021
Изнајмува
Куќа
Големина: 320 m2
Соби: 5
Vlae
08.02.2022
Продава
Канцеларија
Големина: 802 m2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.