Код: 24613
Локација: Vodno
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
1500 EUR
Се издава нов стан на Водно во Панорама комплекс, станот е вкупно 143 м2 со голема дневна, нова кујна, голем балкон со поглед кон градот, 3 спални соби, 3 тоалети.Станот е комплетно опремен со нов мебел. Со станот се продаваат и 2 паркинг места со квадратура од 40м2 и подрум од 18м2.
Детали
143 m2
Да
4
3
3
Сопствено
Агент
Деспина Китановска
Телефон
+389 2 3110 566
Мобилен телефон
+389 071/236-797
Email
despina.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Водно
08.04.2015
Изнајмува
Стан
Големина: 94 m2
Соби: 3
Vodno
11.11.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 200 m2
Соби: 4
Vodno
03.07.2017
Продава
Стан
Големина: 65 m2
Соби: 2
Водно
15.06.2015
Изнајмува
Стан
Големина: 80 m2
Соби: 3