Код: 24627
Локација: Vodno
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
1200 EUR
Се издава нов стан, прекрасно уреден на Водно со преубав поглед кон градот.Станот е на 3 ти кат, со површина од 125 м2, 3 спални соби, голема дневна со кујна, 2 тоалети, клима уред во секоја просторија.Со станот има и 2 паркинг места.
Детали
125 m2
Да
3
3
Сопствено
Поволности
Лифт
Клима
Гаража
Мебел
Агент
Лидија Смилкова
Телефон
+38971244331
Мобилен телефон
071/244331
Email
Lidija@realestate.com.mk
Галерија

Слични

Vodno
04.04.2017
Изнајмува
Куќа
Големина: 320 m2
Соби: 5
Vodno
11.03.2019
Изнајмува
Стан
Големина: 125 m2
Соби: 4
Vodno
24.03.2021
Изнајмува
Куќа
Големина: 250 m2
Соби: 5
Vodno
29.03.2022
Продава
Стан
Големина: 229 m2
Соби: 5
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.