Код: 24634
Локација: Aerodrom
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
400 EUR
Агенција Асторија издава нов стан во Аеродром во зградата на Адора. Станот е со површина од 72м2 и располага со 2 спални соби, дневна со кујна и два тоалета. Станот е на 5ти кат, во нова зграда со лифт и централно греење. Цена 400 евра.
Контакт тел.
071/333-336
Детали
72 m2
Да
5
3
2
2
Централно
2019
Поволности
Лифт
Телефон
Интернет
Клима
Телевизор
Мебел
Агент
Ружица Ивановска
Телефон
+389 2 3110 566
Мобилен телефон
+389 71/333-336
Email
ruzica.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Аеродром
01.04.2019
Изнајмува
Стан
Големина: 90 m2
Соби: 3
Аеродром
13.09.2017
Изнајмува
Стан
Големина: 100 m2
Соби: 4
Аеродром
07.03.2019
Продава
Стан
Големина: 81 m2
Соби: 3
Аеродром
24.10.2017
Изнајмува
Стан
Големина: 90 m2
Соби: 3