Код: 24649
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
1500 EUR
Прекрасен стан за издавање во строгиот Центар на градот на ул.Максим Горки. Станот е дуплекс, на 5ти и 6ти кат, со вкупна површина од 280м2 од кои 210 м2 станбена површина и 70 м2 балкони. Станот располага со 3 спални соби, голема дневна со трпезарија и кујна, 2 тоалети, големи балкони, со сопствено греенје на струја.Станот е комплетно опремен со мебел.
Детали
270 m2
Да
5
5
3
2
Сопствено
Поволности
Лифт
Клима
Телевизор
Мебел
Мапа
Агент
Деспина Китановска
Телефон
+389 2 3110 566
Мобилен телефон
+389 071/236-797
Email
despina.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Centre
30.01.2012
Изнајмува
Стан
Големина: 34 m2
Соби: 1
Centre
15.04.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 120 m2
Соби: 4
Centre
15.03.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 70 m2
Соби: 3
Centre
15.03.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 49 m2
Соби: 2